Kolczyki z białego złota

Z dnia na dzień stają się coraz popularniejsze i stanowią jeden z najbardziej prestiżowych oraz wartościowych wyrobów jubilerskich. Kolczyki z białego złota do piercingu to hit, który każdy wielbiciel noszenia biżuterii powinien docenić ze względu na zachwycające walory wizualne i użytkowe. Ozdoby ciała wykonywane z tego szlachetnego kruszcu mogą przez wiele osób być uznawane za nietypowe, gdyż metal ten kojarzony jest głównie z żółtym kolorem. Kolczyki z białego złota przypominają swoim wyglądem jednak wyroby jubilerskie wykonane ze srebra, dlatego też można określić je mianem unikatowych.

Kolczyki z białego złota do piercingu to wyjątkowe ozdoby ciała

Do niedawna mogły one powstawać na kilka sposobów. Najpopularniejsza metoda polegała na dodawaniu do czystego złota domieszek palladu, niklu oraz miedzi. Ze względu na to, że pierwszy z wymienionych metali jest niezwykle drogi, a drugi pierwiastek jest silnie uczulający i Unia Europejska zakazała dodawania go do wyrobów jubilerskich, stosuje się domieszkę miedzi i srebra, gdyż są relatywnie tanie. W ten sposób uzyskuje się platynowy odcień biżuterii. Warto jednak dodać, że obecnie do wytwarzania produktów z białego złota wykorzystuje się gotowe ligury, które można otrzymać w specjalnych sklepach dla jubilerów. Niezależnie jednak od metody powstawania szlachetnego kruszcu, jest to inwestycja na długie lata.

Kolczyki z białego złota w ofercie sklepu Piercingownia

Zawsze staramy się dostarczyć naszym klientom wyroby jubilerskie najwyższej jakości. Kolczyki z białego złota do piercingu znajdujące się w naszym asortymencie są tego najlepszym potwierdzeniem. W prezentowanej ofercie dostępne są wykonane z tego kruszcu ekskluzywne nostrile – otwarte D-ringi oraz O-ringi. Głównym materiałem, z którego została stworzona proponowana biżuteria, jest 14-karatowe złoto. Kolczyki są zakończone z jednej strony dyskiem o średnicy 2 mm. Występują w jednym wariancie, jeśli chodzi o grubość prętu (1 mm). Obecne w ofercie ekskluzywne nostrile przeznaczone są do noszenia w płatku nosa.

Wyprzedaż
Medalion 3 stalowy na łańcuszku - srebrny
Medalion 3 stalowy na łańcuszku - srebrny

19,00 zł

Cena regularna: 39,00 zł

Najniższa cena: 19,00 zł
szt.
Medalion 2 stalowy na łańcuszku - srebrny
Medalion 2 stalowy na łańcuszku - srebrny

19,00 zł

Cena regularna: 39,00 zł

Najniższa cena: 39,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium