Podkówki

Podkówka - benzyna Podkówka - benzyna
Producent: OTHER™
Cena:

5,99 zł

zobacz więcej
Podkówka - czarna Podkówka - czarna
Producent: OTHER™
Cena:

5,99 zł

zobacz więcej
Podkówka - kobaltowa Podkówka - kobaltowa
Producent: OTHER™
Cena:

5,99 zł

zobacz więcej
Podkówka - srebrna Podkówka - srebrna
Producent: OTHER™
Cena:

5,99 zł

zobacz więcej
Podkówka - złota Podkówka - złota
Producent: OTHER™
Cena:

5,99 zł

zobacz więcej

Podkówka to model piercingu od lat odkrywany na nowo przez entuzjastów biżuterii. Ze względu na dużą uniwersalność, stosowana jest do najszerszego spektrum przekłuć. Podkówki zobaczymy w najróżniejszych miejscach, zaczynając od septum, które znane jest jako jedno z najlepszych przekłuć na początek przygody z piercingiem, poprzez smiley, czyli kolczyk przechodzący przez wędzidełko, znajdujące się pomiędzy wargą a górnym dziąsłem, aż po sutki. Naturalnie znajdują zastosowanie również w klasycznych przekłuciach chrząstek uszu oraz w miejscach intymnych. Od lat najpopularniejszym modelem opisywanych kolczyków są warianty zakończone kulkami, chciaż coraz większą popularnością cieszą się wersje z ciekawszymi końcówkami, jak na przykład groty. Jednak odpowiedź na pytanie jaka podkówka jest najlepsza pozostawiamy Tobie, ponieważ dla nas wszystkie wyglądają super!

W zakamarkach naszego sklepu online znajdziesz podkówki wykonane z różnych materiałów, dostępne w różnych kolorach. Nie lubimy niespodzianek, więc wszystkie kolczyki w naszym sklepie wykonane są z poddanych rygorystycznym badaniom chirurgicznych stopów nie uwalniających niklu. Szczególnie wrażliwe i wymagające osoby znajdą w ofercie szeroki wybór modeli tytanowych. Jednak bez względu na materiał wykonania, wszystkie modele podkówek charakteryzują się solidnością i wytrzymałością na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, zapobiegając odbarwieniom. Tak jak w przypadku większości naszych produktów, wśród podstawowych wersji podkówek dominują kolor czarny, srebrny, złoty oraz tzw. benzyna, jednak przygotowaliśmy dla Ciebie znacznie więcej.

Wyznaczając najnowsze standardy w branży piercingu, proponujemy kolczyki nie tylko z gwintem wewnętrznym, ale i te gwintowane wewnętrznie, gwarantujące najwyższą wygodę zakładania i użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium