Kolczyk stalowy WACHLARZ z pięciu cyrkonii AB - srebrny
Wystaw opinię o produkcie
Ozdobny labret ze Stali 316L. Grubość sztangi: 1,2 mm. Długość: 6 mm.
Kod produktu: SPH006SV-AB
Cechy produktu
- Główny materiał Stal 316L
- Kolor dominujący Srebrny
- Kolor cyrkonii Crystal AB
- Rodzaj gwintu Zewnętrzny
- Grubość sztangi 1,2 mm
- Wykończenie Połysk
- Długość sztangi 6 mm
- Wielkość elementu ozdobnego 5 x 13 mm
- Wielkość kulki 3 mm
Opis
Kolczyk wykonany ze stali szlachetnej, która charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników zewnętrznych. Materiał ten jest ceniony w branży jubilerskiej za swoje właściwości hipoalergiczne, co minimalizuje ryzyko wystąpienia podrażnień skóry. Powierzchnia stali została wypolerowana na wysoki połysk, co nadaje biżuterii estetyczny, srebrzysty wygląd i ułatwia utrzymanie kolczyka w czystości.
Konstrukcja kolczyka opiera się na klasycznej sztandze zakończonej z jednej strony gładką kulką, a z drugiej ozdobnym elementem w kształcie łuku. Część dekoracyjną tworzy pięć cyrkonii o szlifie marquise, ułożonych kaskadowo od największej w centrum do mniejszych po bokach. Kamienie posiadają powłokę Aurora Borealis (AB), która sprawia, że mienią się one wieloma barwami w zależności od kąta padania światła. Każda cyrkonia została osadzona w solidnej oprawie typu szatonowego, co zapewnia stabilność kamieni i eksponuje ich blask.
Produkt utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce, łączącej geometryczną formę z efektownym wykończeniem kamieni. Ze względu na swój łukowaty kształt, kolczyk najlepiej prezentuje się w przekłuciach typu helix, conch lub flat, gdzie idealnie dopasowuje się do naturalnej krzywizny ucha. Będzie odpowiednim wyborem dla osób poszukujących wyraźnego akcentu biżuteryjnego, który łączy trwałość stali chirurgicznej z wielobarwnym połyskiem cyrkonii.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.